• Przedszkolaki na balu karnawałowym

• 8 lutego. w naszym Przedszkolu odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy. Udział wzięli księżniczki, syrenki, komandosi, policjanci, strażacy a nawet lekarze. Nie sposób zliczyć tych wszystkich postaci. Tańce, hulańce, wesołe zabawy oraz konkursy trwały do godzin przedpołudniowych. Po wspólnej zabawie wszyscy udaliśmy się na zasłużony odpoczynek i ciepły obiadek. Wielkie podziękowania dla rodziców za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów na ten wyjątkowy bal.

• Zabawa Karnawałowa 2019

• Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 8 lutego w naszej szkole pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.