• Dzień Otwarty Szkoły

• 28 lutego 2020 r.

W czwartek 27 lutego nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla zwiedzających. Odwiedzić mogli nas wszyscy, ale szczególnie gorąco zapraszaliśmy przyszłych Pierwszoklasistów i ich Rodziców. W ciągu trzech godzin nasi goście mogli zajrzeć praktycznie wszędzie, zobaczyć jak wyglądają i jak wyposażone są nasze sale lekcyjne oraz zaplecze socjalne. W wielu salach na zwiedzających czekali nauczyciele oraz starsi uczniowie, którzy przygotowali ciekawe pokazy oraz różne formy aktywności. Można było obserwować pokazy chemiczne, samemu przekonać się jak działa magnes, zaprogramować robota, poznać zasady ruchu drogowego w praktyce, zrelaksować się przy muzyce lub uczestniczyć w zmaganiach sportowych. Po wszystkim każdy mógł pokrzepić się smakołykami.

mamy nadzieję, że nasi Goście spędzili z nami miło czas i zechcę od nowe roku szkolnego stać się częścią naszej społeczności. Do zobaczenia we wrześniu :)